אודות עורך דין רונן אבניאל

כל מי שהיה לו איזה שיג ושיח עם המוסד לביטוח לאומי, חברות ביטוח ומוסדות נוספים, חש על בשרו את הסחבת, הטרטור והבירוקרטייה שהרבה פעמים גורמת לאנשים לוותר על הזכויות המגיעות לכם מגופים אלה ולהרים ידיים.

משרד עורך דין רונן אבניאל שם לו למטרה, לדאוג לאותו ציבור נזקקים חלשים, "הנרמסים" תחת שיני הבירוקרטיה, תוך גזילת הזכויות המגיעות להם.

על לקוחות משרד עורכי דין אבניאל נמנים בעלי צרכים מיוחדים, נכים, נפגעי תאונות דרכים, עבודה נעדרי כושר השתכרות בין פגיעה או מחלה. אנו מייצגים אותם מול מי שאמור להעניק להם זכויות, פיצוי ושיפוי. אנו מלווים אותם לאורך כל התהליך, תומכים בהם וגורמים להם למצבים משני חיים.

עו"ד רונן אבניאל

למה אנחנו?

כדי להתנהל נכון מול גופים גדולים ובירוקרטיים כמו המוסד לביטוח לאומי וחברות הביטוח, אתם זקוקים לאנשי מקצוע מהשורה הראשונה הבקיאים בחוקים, אבל גם בנקיטת אסטרטגיות וטקטיות משפטיות, אשר יעמידו אתכם במצב החזק המנצח ולא בצד החלש והנזקק.

אנו יודעים לעשות את זה למען לקוחותינו ואף וראים בכך שליחות ואתגר אנושיים ומשפטיים.

אם אתם נמצאים או מתכוונים להתחיל בתהליך תביעה מול ביטוח לאומי או גוף ביטוח אחר. אנו הכתובת ואתם מוזמנים ליצור אתנו קשר בכל שאלה או בקשה.

עורך דין ביטוח לאומי | רונן אבניאל

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-7312586
דילוג לתוכן