תביעות ביטוח לאומי

הגשת תביעה נגד ביטוח לאומי : איך לעשות את זה נכון?

תביעה של ביטוח לאומי עשויה לקחת זמן רב ואנרגיות, ולגבות מכם מחיר של לחץ ומתח נפשי. עו"ד רונן אבניאל מומחה בתביעות נגד ביטוח לאומי, מסביר מה רצוי לעשות.

 

אם את או אתה מעוניינים להגיש תביעה נגד ביטוח לאומי על פי חוק, רצוי שתדעו כמה שיותר על התהליך, כדי להקל על עצמכם וכדי למנוע בזבוז זמן יקר. כך למשל, רצוי שתדעו שהתהליך עשוי לקחת זמן רב, וכי אם תעשו זאת לבד, יכול להיות שתתקלו בלא מעט קשיים בדרך. תהליך הגשת תביעה נגד ביטוח לאומי עשוי להיות מורכב ולדרוש הכרה עם חוקי ביטוח לאומי, ואף להופיע בעצמכם בוועדות שונות.

הגשת תביעה נגד ביטוח לאומי דורשת זמן, אנרגיות – ולעתים מלווה באי-נעימות. כך, ההתמודדות עם המערכת הסבוכה ועם תהליך הגשת התביעה של ביטוח לאומי עצמו עשויים לגרום לתובע מתח נפשי גדול תוך כדי התהליך. הופעה בוועדות או בדיונים דורשת הכנה מקדימה, וההליך כרוך בהשקעת משאבים רבים, זמן ואנרגיות.

כדי לחסוך את תחושת הבלבול, הלחץ ואת המשאבים הרבים שתביעה של ביטוח לאומי דורשת מכם, מומלץ לבחור עורך דין מומחה בהגשת תביעות נגד ביטוח לאומי, אשר יסייע לכם בהגשת התביעה ויחסוך ממכם קשיים מיותרים.

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם ליעוץ↓

 

בנוסף למתח הנפשי והלחץ העשויים להתלוות לאדם המנסה להגיש תביעה נגד ביטוח לאומי לבדו, גם משך זמן התהליך עשוי להיות ארוך ומתיש. תהליך הגשת התביעה נגד ביטוח לאומי עשוי לקחת מספר חודשים ואף שנים ובכך לגרום לתסכול גדול וייאוש לתובע. עו"ד תביעות ביטוח לאומי עשוי להפחית עבורכם את משך הליך התביעה ולהבטיח לכם פתרון מהיר ויעיל יותר. עורך דין תביעות ביטוח לאומי יגיש עבורכם תביעה נגד ביטוח לאומי וינהל אותה בצורה מקצועית, יפחית את הקושי המשפטי ואת הזמן הכרוך בהגשת תביעה וימקסם את הכסף שמגיע לכם.

מעוניינים בשירות מקצועי של עורך דין?

תביעות ביטוח לאומי

לסיכום, הגשת תביעה נגד ביטוח לאומי ללא סיוע משפטי עשויה להיות תהליך קשה ומתיש, לעתים גם מלווה בתחושות לחץ ומתח נפשי, ותביעה של ביטוח לאומי עשויה לקחת זמן רב. עם עזרה מעורך דין תביעות ביטוח לאומי, ניתן להפחית את הקושי המשפטי הכרוך בהגשת תביעה נגד ביטוח לאומי ולקבל פתרון מהיר ויעיל יותר עבורכם לבעיה. לכן, אם אתם שוקלים הגשת תביעה נגד ביטוח לאומי, מומלץ בחום לפנות לעורך דין מומחה לענייני ביטוח לאומי, שיכול להבטיח לכם פתרון מקצועי ומהיר יותר לתהליך התביעה.

משרד עורכי הדין רונן אבניאל מתעסק אך ורק רק במימוש זכויות מול ביטוח לאומי, כ-25 שנה. בין אם אתם מחפשים  שירותי עורך דין ביטוח לאומי באר שבע, עורך דין ביטוח לאומי ירושלים או שירותי עורכי דין מומלצים בתל אביב,  למשרד יש שישה סניפים בכל הארץ עם צוות של יותר מ-15 עורכי דין שישמח לטפל בכם – מהיום הראשון של התהליך ועד סופו.מס' טלפון 072-3307046

מהו השירות של עו"ד בתביעות נגד ביטוח לאומי?

תחומי ההתמחות של משרד עו"ד בתביעות מול ביטוח לאומי הם רבים, וביניהם ניתן למנות את הבאים:

  • נכות כללית – במצב של נכות כללית ניתן לקבל עזרה וקצבה על פי אחוזי נכות שנקבעים ומאושרים על ידי ביטוח לאומי.
  • ילד נכה – תביעה בגין ילד נכה, כולל עזרים וקצבה בהתאם לאחוזי נכות.
  • ניידות – תביעה בגין זכאות לאמצעי ניידות לרבות רכב
  • נפגעי עבודה – תביעה בגין נפגעי עבודה שיכולת תפקודם נפגעה באופן זמני, הזכאים לקצבה חודשית לעזרה ולפטור מתשלומים שונים.
  • גמלת סיעוד – עבור קשישים העומדים בקריטריונים של הביטוח הלאומי כולל העסקת עובד זר.
  • פטור מניכוי דמי ביטוח לאומי – תביעה והשגת הזכאות לפטור מניכוי דמי ביטוח לאומי בהתאם לקריטריונים.
  • פטור ממס הכנסה – תביעה בגין זכאות פטור ממס הכנסה למי שהכנסתו נמוכה ומי שזכאי על פי הקריטריונים.
עורך דין רונן אבניאל

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-7312586
דילוג לתוכן